MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]appleservisistanbul.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Apple Macbook Yedek Parçaları

Apple Macbook Yedek Parçaları

Apple Macbook Yedek Parçaları : Notebook ve laptoplarda yedek parçalar oldukça önemlidir. Bunun nedeni bu cihazlar arıza yaptığında cihazların iç kısmında bulunan tüm parçaları neredeyse tamir edilerek değil iyileştirmeye gidilerek tamir edilebilmektedir. Yedek parça satışlarımızdan faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğumuz tüm yedek parça satışlarında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

Apple Macbook Yedek Parçaları

Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşınız. Apple Macbook Yedek Parça satışlarımızda en sık ihtiyaç duyulan parçalardan birisi olan anakartlar her zaman aynı marka ve modelde kullanılmalıdır. İşlemci ve ram için de bunu söylemek mümkündür. Aynı model ve aynı markaların kullanılması cihazların çok daha uzun süre kullanılarak tamir masrafı ile kullanıcılarının karşı karşıya kalmamasını sağlayabilmektedir. Anakartlar aktif olarak bilgisayarların içinde çalışan ve tüm iç parçaların kendilerine bağlı olduğu bir ana parçadır. Anakart olmadan bir laptop veya notebookun çalışması beklenemez.

Apple servisi olarak yedek parçaların gerekli olduğu işlemci ve ram da aynı şekilde anakart gibi değişime giderek iyileştirilen parçalardandır. Tarafımızca siz değerli müşterilerimize bir çok servis hizmeti vermekteyiz. Servis hizmetleri karşılığında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulamamız da bulunmaktadır. Apple teknik servisi bünyesinde yapılan bakımlar sonrasında da garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Cihazlarınızı çok daha uzun süre ve daha kalite çerçevesinde kullanmak için mutlaka her bir cihazın yılda iki kez olmak üzere bakıma tabi tutulmasını sağlayınız. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm elektronik ve dijital cihazlar çok daha uzun süre arızasız olarak çalışabilir.

Arızasız olarak çalışabilmesi için notebook ve laptopları yer düşürmekten ve cihazlara sıvı teması oluşmasından uzak tutunuz. Laptop ve notebook bilgisayarlar içerikleri hassas olan dijital ve elektronik cihazlardır. Bu nedenden cihazların aralıklı süreçlerde arızalanması sonrasında cihazlar hiçbir şekilde notebook arıza giderme ve laptop arıza giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilere teslim edilerek bu kişilerden cihazları tamir etmeleri beklenilmemelidir. Aksi takdirde hassas bir yapıda olan notebook ve macbooklar çok daha yüksek maliyetli cihaz arızalarına neden olabilir.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..