MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]appleservisistanbul.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Apple Macbook Servisi

Apple Macbook Servisi

 

Apple Macbook Servisi

Apple Macbook Servisi : Taşınabilir cihazlar olduğu için artık masaüstü bilgisayarlar yerine laptop ve notebook bilgisayarlar kullanılmaya başladı. Bu cihazların taşınabilir olması kullanıcılar tarafından ne kadar avantajlı görülse de aslında bir dezavantajı da bu cihazların sürekli olarak düşerek arıza yapmasıdır. Cihazların düşerek arıza yapmaması için taşıma esnasında laptop ve notebook tipi cihazlar dikkatli ve kendilerine özel üretilmiş olan çantaları içinde taşınmalıdır. Cihazların arızalanmasının bir başka nedeni ise cihazların üzerine kullanım esnasında su, meyve suyu, ayran ve kahve gibi içeceklerin dökülmesidir.

Sıvı teması olan cihazlar hızlı bir şekilde klavyeleri içinden cihazın iç kısmına bu sıvıyı çekerler, bu şekilde iyi bir tamirden geçmesi gereken cihazlar bekletildiğinde notebook ve laptop kayıplarına bile neden olunabilir. Cihazların sıvı teması sonrasında kullanıcıları tarafından dış kısımları iyice temizlenerek hemen Apple Macbook Teknik Servisi laboratuvarlarına getirilmesi gereklidir. Aksi takdirde sıvı cihazın iç kısmında ne kadar fazla durursa cihazın daha sonradan kullanımı için ve parça kayıpları için o kadar geri gidilmektedir.

 

Macbook Servis Merkezi

Apple Macbook Servisi olarak siz değerli müşterilerimize sıvı teması sonrası cihazların neredeyse tümünde anakart arızaları, ram arızaları, işlemci arızaları ve şarj yeri arızalarının oluşabileceğini söyleyebiliriz. Sıvı temasından uzak durmak için cihazları mutlaka bu cihazlara uygun olarak üretilmiş olan masalarda kullanınız. Diz üstünde değil de kendilerine has üretilmiş olan masalarında bu cihazların kullanılması cihazların kullanım ömürlerini uzatacaktır. Notebook ve laptop tipi cihazlarda soğutucu kullanmamak da bir çok arızaya neden olabilir. daha çok notebook ve laptoplarda soğutucu kullanılmadığında ortaya çıkan hasarlar fanın yetersiz kalması ve cihazların olması gerektiğinden çok daha fazla ısınması nedeni ile oluşmaktadır.

Apple Macbook Servis olarak siz değerli müşterilerimiz için yedek parça satışı ve aksesuar satışı da yapmaktayız. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak cihazlarınıza tamir ve bakım yaptırmak için telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tüm yapmış olduğumuz hizmetleri garanti kapsamı altına alıyoruz. Bizde durduğu sürece tüm cihazlarınız garantilidir. Tamir sonrasında ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..