MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]appleservisistanbul.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Apple Macbook Orijinal Aksesuar

Apple Macbook Orijinal Aksesuar

Apple Macbook Orijinal Aksesuar : Dizüstü bilgisayarlar genellikle düşmeye ve sıvı temasına neden olan arızalara maruz kalmaktadır. Bu arızalar oluştuğunda mutlaka cihazın tamir edilmesi ve iyileştirilmesi gereklidir. Apple Orijinal Aksesuar satışı yapan bir firma olarak tüm kullanılan aksesuarların hangi marka olursa olsun orijinal olarak kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Taşınarak kullanıldığı için laptop ve notebook tipi cihazlar kullanıcıları tarafından yere düşürerek arızalanmasına neden olunmaktadır. Laptop ve notebook bilgisayarlar yere düşerek arızalandıklarında ekran ve kasa kırıkları ile karşı karşıya kalmaktadır.

Apple Macbook Orijinal Aksesuar

Aslında yere düşürme oranı oldukça yüksek olan bu cihazlar taşıma esnasında kendilerine has olarak üretilmiş olan çantalarda taşındığında kırık ve arıza çeşitleri bu cihazlarda çok az çoğu zaman da hiçbir şekilde görülmemektedir. Apple teknik servis olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere mail adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Laptop ve notebook cihazların arızalarının görülmemesi için bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise cihazların sıvı temasından uzak tutulmasıdır. Zira sıvı temas eden her elektronik cihaz gibi notebook ve laptoplar da hemen arızalanabilir.

Notebook ve laptoplarda sıvı teması ile oluşan arızalar genellikle anakart arızaları, şarj girişi arızaları, batarya arızaları, işlemci arızaları ve ram arızaları olarak görülebilir. Bu arıza çeşitleri her zaman tarafımızca parçaların değişimleri yapılarak iyileştirmeye gidilmektedir. Çok hassas bir yapısı olan notebook ve laptopların çalışma sistemi çok iyi eğitim almış kişiler tarafından yapılması gereklidir. Cihazların tüm kodlarını bilen bu kişiler hiçbir arıza oluşturmadan laptop ve notebook bilgisayarların tamirini yapabilirler.

Apple servis olarak tarafımızca siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz laptop ve notebook tipi bilgisayarlarınız arıza yaptığında kesinlikle laptop notebook arıza giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilerden cihazlarınızın tamirini yapmalarını talep etmeyiniz. Aksi takdirde arıza tamir edilmeye çalışırken bu cihazların iç kısmında bulunan parçaların hassasiyetliği nedeni ile cihazlar çok daha büyük maliyetli arızalara neden olabilirler. 7/24 siz değerli müşterilerimize laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve notebook onarım hususunda destek vermekteyiz. Destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..