MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]appleservisistanbul.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Apple Macbook Servis Destek

Apple Macbook Servis Destek

Apple Macbook Servis Destek : Laptop arıza ve notebook arıza servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Laptop arıza, notebook arıza, laptop bakım ve notebook bakım hususundaki tüm arıza giderme desteklerinizi bizden alabilirsiniz. Notebook ve laptoplar teknolojinin de gelişmesi ile birlikte tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilen bilgisayarlar haline gelmiştir. Taşınabilir olması veri taşınabilmesi ve açık havada çalışılabilmesi için cazip olduğundan masaüstü bilgisayarları bu bilgisayar türleri neredeyse rafa kaldırmış denilebilir. Apple Servis Destek hattımızdan bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz tüm hizmetler sonrasında garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

Apple Macbook Servis Destek

İnternet sitemiz üzerinden yapmış olduğumuz yedek parça satışımız ve aksesuar satışımızdan da faydalanabilirsiniz. Laptop ve notebook bilgisayarlarınız arıza yaptığında kesinlikle bu cihazlarınızı cihaz tamiri hakkında bilgisi olmayan kişilere emanet ederek tamir edilmesini beklemeyeniz. Zira hassasiyet isteyen notebook ve laptop tamirleri bilinçsiz bir şekilde yapıldığında çok daha büyük maliyetli arızalara neden olabilmektedir. Notebook ve laptop tamir ve bakım hususunda sertifikası olan servis elamanlarına cihazlarınızı teslim ederek iyileştirilmesini bekleyiniz.

Apple teknik Servis olarak bizlere arızalı olarak getirilen bilgisayarların bir çoğu taşınabilir oldukları için yere düşürülerek arızalandırılmış olan bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlar yere düşerek arıza yaptığında genellikle ekran kırıkları ve kasa kırıkları oluşur. Fakat şiddetli olarak düşen cihazlarda çok daha geniş çapta hasar görülebilmektedir. Cihazların batarya kısımlarında, şarj yeri girişlerinde, anakartlarında ve işlemlerinde arıza görülme riski de çok fazladır. Cihazlar yere düştüğünde arıza oluşturmaması için öncelikli olarak cihazları yere düşürmemeye kullanıcılar dikkat etmeleri gerekir.

Bir başka önerimiz ise cihazların taşıma esnasında notebook ve laptoplara özel olarak üretilmiş olan çantalar içinde taşınması gerektiğidir. Çantalar içinde taşınan bu cihazlar yere düştüklerinde hızlı çarpsalar bile çok büyük arızalara sebebiyet vermeden kurtarılabilmektedir. Yere düşen cihazlarda genellikle tamamen kapanma, açılamama gibi arızalar da görülebilir. Bu arıza çeşidi bataryanın yerinden oynamış olacağı fikrini akla getirse de cihaz içinde bulunan anakartta arıza oluşabileceği de akla gelmektedir. Apple Servisi olarak tüm bu arıza çeşitlerini iyileştirme işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..