MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]appleservisistanbul.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Apple Macbook Servis Türkiye

Apple Macbook Servis Türkiye

Apple Macbook Servis Türkiye : Ülkemizde her şehre hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimiz için 7/24 destek vermektedir. laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve notebook onarım işlemlerinde bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi son zamanlarda taşınabilir olan cihazların daha sıklıkla kullanılmasına neden olmaya başladı. Laptop ve notebook bilgisayarlar kullanımı kolay olduğu ve taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından çok fazla tercih edilmeye başlandı. Apple Servis Türkiye olarak biz de bu cihazların tamir ve bakımları için uzun süreden beri siz müşterilerimize destek veriyoruz. Taşınabilir olmaları büyük avantaj olarak görülen laptop ve notebook bilgisayarların arızaları genellikle bu cihazların tamamen durmasıyla oluşmaktadır.

Apple Macbook Servis Türkiye

Tamamen duran laptop ve notebook tipi bilgisayarlar çalışmayı durdurur. Çalışmayı aniden durduran bu bilgisayarlar verilerin başka bir hafızaya alınmasına dahi çoğu zaman izin vermeyebilir. Veri kayıpları çoğu kez kullanıcılarını çok büyük sıkıntılara sokmaktadır. Veri kayıpları Apple Servis olarak tarafımızca yapılan işlemler arasındadır. Veri kayıplarına neden olmamak için size önerimiz tüm verilerinizi mutlaka bir dijital hafıza alanında toplayınız.

Apple teknik Servis olarak siz değerli okurlarımıza bu makalemizde notebook arızalarının çeşitlerinden bahsedelim. Notebooklar laptoplardan daha küçük ve daha taşınabilir tipte bilgisayarlardır. Hafıza alanları da masaüstü bilgisayarlar ve laptoplardan çok daha azdır. Genellikle az depolanması gereken hafıza ve veriler nedeni ile kullanılmaktadır. Bu cihazlar daha çok internete bağlanmak ve sosyal medya kullanmak için bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanımı tercih edilen cihazlardır.

Notebook bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalar; tuş eksikliği, klavye arızaları, fan arızaları, anakart arızaları, ekranda leke arızaları, işlemci arızaları, flüoresan arızaları, klavye kırıkları arızaları, adaptör arızaları, pil arızaları, besleme arızaları, ekran kırıkları, ınvertor arızaları, ekran kasası arızaları ve temel kasa arızaları olarak sayılabilir. Bu arızaların tümü teknik servis elemanlarımız tarafından tamir olunabilen arıza çeşitleridir. Ekran kırıkları ve kasa kırıkları genellikle notebook kullanıcıların elinden düşürülerek oluşturulan arızalardır. Düşme sonucunda oluşan bu arızaların çözümleri tamamen değişime gidilerek tamir edilebilmektedir. Notebook tamir ve notebook bakım için bizleri 7/24 telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..