MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]appleservisistanbul.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Macbook Destek

 

Macbook Destek; Apple Macbook cihazlarınızın bakımı ve onarımı, uzman teknik servis ekibi tarafından yapılmalıdır. Apple ürünlerinin yenilikçi ve karmaşık teknolojileri, gelişmiş bileşenleri ve yazılımı nedeniyle, cihazınızda bir sorun olduğunda, özel bir teknik bilgi gerektirebilir. Bu nedenle, cihazınızı yetkili bir Apple Macbook servis merkezine götürmeniz önerilir.

Apple Macbook Destek Hizmetleri

Apple Macbook Destek hizmetleri, ürünlerinizi ve cihazlarınızı desteklemek için tasarlanmıştır. Apple Destek ekibi, Macbook cihazlarınızda herhangi bir sorun yaşadığınızda, size yardımcı olmak için hazır ve hızlı bir şekilde hareket edecektir. Eğer cihazınızda bir sorun olduğunu fark ederseniz, Apple Destek ekibi ile iletişime geçerek, cihazınızın onarımı, bakımı ve destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Apple Macbook Teknik Servis

Apple Macbook teknik servis ekibi, uzman teknik bilgi ve deneyimlerini kullanarak cihazınızın onarımını ve bakımını yapar. Apple teknik servis ekibi, cihazınızda herhangi bir sorun yaşadığınızda size yardımcı olmak için hazırdır. Cihazınızda yaşadığınız sorunun ne olduğunu belirleyerek, gerekli tamir işlemlerini yaparak cihazınızın tekrar çalışır hale gelmesini sağlarlar.

Apple Macbook Servisi

Apple Macbook servis hizmeti, cihazınızın onarımı ve bakımı için sunulur. Apple Macbook servis hizmetleri, cihazınızın tamir edilmesi veya bakımı için gereken her türlü işlemi yapar. Cihazınızın sorunlarını tespit eder, gerekli tamir işlemlerini yapar ve size cihazınızın en iyi performansla çalışmasını sağlamak için önerilerde bulunur.

Apple Macbook Pro Servisleri

Apple Macbook Pro, yüksek performansı ve inovatif teknolojileri ile bilinen Apple ürünlerinden biridir. Apple Macbook Pro servisleri, cihazınızın onarımı ve bakımı için özel olarak tasarlanmıştır. Apple Macbook Pro servisleri, cihazınızda herhangi bir sorun olduğunda size yardımcı olmak için uzman teknik servis ekibi tarafından sunulur.

Apple Macbook Tamir

Cihazınızda bir sorun fark ettiğinizde, Apple Macbook tamir hizmeti, cihazınızın sorunlarını belirleyerek ve gerekli tamir işlemlerini yaparak cihazınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar.

 

Apple Macook Destek

Apple Destek : Dizüstü cihazlar artık yaşantımızın bir parçası olarak kullandığımız bilgisayarlarımızdır. Bu cihazlar masaüstü cihazlara nazaran son zamanlarda çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. cihazların daha iyi kullanılabilmesi için dijital ve elektronik olan bu cihazların yılda iki kez olmak üzere mutlaka bakıma tabi tutulması gereklidir. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan bu cihazlar iç parçalarından arıza göstermeden uzun süre kullanılabilir. Uzun süre kullanabilmek için notebook ve laptop tipi cihazların kesinlikle yere düşürülmemesi gereklidir.

Yere düşen notebook ve laptop cihazlarda bir çok arıza birlikte görülebilmektedir. Ekran kırıkları yere düştüğünde cihazlarda görülen arızalardır. Bu arızanın tamiri ekran kırıklarının tamiri ile değil, ekranın tamamen laptop veya notebook üzerinden çıkartılarak birebir aynı marka ve model ile değişiminin yapılmasıdır. Apple teknik servis bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için çok çeşitli servis hizmetleri verilmektedir. Servis hizmetlerimizin tümünden faydalanmak, yedek parça satışlarımızdan faydalanmak ve aksesuar satışlarımızdan faydalanmak için bizlere Apple Destek telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Siz okurlarımıza bu makalemizin içeriğinde notebook arızaları arasında sık görülen bir arıza olan menteşe arızalarından bahsedeceğiz. Küçük olması nedeni ile taşınabilir olması bu cihazların son zamanlarda laptoplardan daha fazla kullanılmasını sağlamaya başladı. Apple servisi olarak bu cihazların elden düşürülmediğinde ve sıvı teması oluşmadığında uzun bir süre kullanılabileceğini söyleyebiliriz. Notebook arızaları içinde düşmeye bağlı veya dokunmatik olanlarda baskıya bağlı olarak menteşe kırıkları görülebilmektedir.

Bu arıza cihazın aniden donmasını, kapanmasını veya cihazın iki kasasının bir birinden aniden ayrılmasına neden olmaktadır. Notebook kullanıcıları için ise bu arıza oldukça sinir bozucu bulunmaktadır. Notebook arızaları arasında sayılabilen menteşe kırıkları genellikle menteşenin tamiri değil, arızanın giderilebilmesi için tamamen menteşenin değişimi ile iyileştirilebilmektedir. Notebook ve laptop servisi olarak yapmış olduğumuz notebook menteşe değişimleri sonrasında garanti süremiz bulunmaktadır. Kullanıcı hataları olarak sayılan bir çok hata nedeni ile notebooklar yeni alınmış olsalar bile üretici firmalar garanti kapsamı altına ürünleri almamaktadır. Bu ürünlerin bakımları düzenli olarak yapıldığında uzun süre kullanılabilir ve arıza çıkartmazlar.

 

Call Now ButtonHemen Ara..