MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]appleservisistanbul.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Apple Macbook Aksesuar

Apple Macbook Aksesuar

Apple Macbook Aksesuar ; Laptoplar uzun bir süreden beri masaüstü bilgisayarlara alternatif olarak kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar kullanımı kolay olduğu ve taşınabildiği için bilgisayar kullanıcıları tarafından çok rağbet görerek kullanılmaktadır. Cihazların daha iyi kullanılabilmesi için Apple teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz. Tüm laptop ve notebook tipi cihazlarınızı mümkün olduğu kadar sıklıkla bakım yapılmasını sağlayınız. Çünkü bakımı sıklıkla yapılan laptop ve notebook tipi cihazlar arıza çıkartmakta kesinlikle bakımı yapılmayan cihazlara göre farklı sonuçlar verirler. Apple servisi olarak sizler için 7/24 hizmet veren bir firma olarak birçok çeşitte marka ve model için bakım hizmeti vermekteyiz.

Apple Macbook Aksesuar

Bakım hizmetlerimizden ve onarım hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Apple Laptop Aksesuar satışı da yapan firmamızdan aksesuar satışları hakkında bilgi almak için de arayabilirsiniz. Aksesuar satışlarımız içerisinde bir çok çeşitte bağlantı kabloları, laptop çantaları, laptop kılıfları, notebook kılıfları, notebook çantaları, kulaklıkla, usb kabloları ve ek maus ve klavyeler bulunmaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışan firmamız birçok çeşitte tamir hizmetini de size sağlamaktadır. anakart değişimleri en gerekli notebook ve laptop tipi cihazlarda parça değişimidir. Parça değişimlerinin tümü tarafımızca yapılmaktadır. Notebook ve laptop tipi bilgisayar kullanımında bu cihazların taşınabilir oldukları için en büyük arızalar düşme sonucunda oluşmaktadır. Düşme sonucunda bu cihazlarda arıza görülmemesi için kesinlikle cihazları kendilerine has üretilmiş olan çantalar içinde taşıyınız. Laptop ve notebook çantalarının içlerinde cihazları koruyucu parçalar bulunmaktadır.

Cihaz çanta içinde yere düşse bile çantasız bir şekilde düşmüş kadar zarar görmemektedir. Notebook ve laptop tipi cihazların kullanıcı hataları nedeni ile en sık gösterdiği bir diğer arıza ise sıvı teması arızasıdır. Sıvı teması olan cihazların birçoğu cihazın iç kısmında bulunan parçaların arızalanması ile ortaya çıkmaktadır. Cihazda bulunan tüm parçaların arızalanmasına engel olabilmek için laptop ve notebook tipi cihazlar ile sıvı teması oluşmamasını sağlayınız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğumuz tüm tamir ve bakım çalışmalarını garanti kapsamı altında yapmaktayız.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..